Osijek
Vinkovci
Slavonski Brod
Đakovo
Županja
Donji Miholjac
Baranja
Vukovar

KMNL Kup regije Đakovo

KMNL Kup regije Đakovo 2012./13.

REZULTATI

Grupa A

 

Sv. Euzebije i Polion
(Vinkovci 1 – Velika crkva)
9 2 Katolički bogoslovni fakultet
(Đakovo)
Ivan Pejić 10, 15, 29
Marko Jukić 16, 23, 24
Mislav Maras 19, 25
Josip Raguž 20
    Danijel Kovač 5, 30
       
Svi Sveti
(Đakovo 1 – Katedrala)
Bez borbe Sv. Antun pustinjak
(Tomašanci)
       
       
Sv. Euzebije i Polion
(Vinkovci 1 – Velika crkva)
3 0 Svi Sveti
(Đakovo 1 – Katedrala)
Bez borbe      
       
Katolički bogoslovni fakultet
(Đakovo)
3 0 Sv. Antun pustinjak
(Tomašanci)
Bez borbe      
       
Sv. Euzebije i Polion
(Vinkovci 1 – Velika crkva)
3 0 Sv. Antun pustinjak
(Tomašanci)
Bez borbe      
       
Svi Sveti
(Đakovo 1 – Katedrala)
0 3 Katolički bogoslovni fakultet
(Đakovo)
      Bez borbe

 

Grupa B

 

Sv. Matej ap. i ev.
(Viškovci)
9 2 Sv. Josip
(Vuka)
Ivan Ognjenović 2, 8, 20
Marko Mijakić 13
Josip Ognjenović 14, 16, 26, 30
Domagoj Mijakić 15
    Jurica Perak 14
Anto Jakovljević 26
       
Rođenje BDM
(Semeljci)
0 4 Sv. Antun Padovanski
(Podvinje)
      Anto Ćorković 2, 13
Slađan Ilić 15
Krešo Didić 22
       
Sv. Antun Padovanski
(Podvinje)
5 1 Sv. Josip
(Vuka)
Perica Brainović 3, 28
Anto Ćorković 11, 12, 29
    Jurica Perak 7
       
Sv. Matej ap. i ev.
(Viškovci)
8 3 Rođenje BDM
(Semeljci)
Josip Ognjenović 3, 13, 19, 27
Marko Mijakić 7, 27
Domagoj Mijakić 12
Ivan Ognjenović 20
    Antonio Rebić 2
Ivan Đuretković 8
Ivan Boras 22
       
Sv. Matej ap. i ev.
(Viškovci)
2 3 Sv. Antun Padovanski
(Podvinje)
Josip Ognjenović 3
Ivan Ognjenović 10
    Anto Ćorković 4, 5
Krešo Didić 18
       
Rođenje BDM
(Semeljci)
9 1 Sv. Josip
(Vuka)
Marko Zelić 5
Ivan Đuretković 7
Boris Knežević 9
Kristijan Matošević 12
Ivan Boras 13, 20
Antonio Rebić 14, 17, 22
    Franjo Bagarić 18

 

TABLICA

KMNL Kup regije Đakovo 2012./13. – Grupa A
  EKIPE P W D L F A Gr B
1. Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 – Velika crkva) 3 3 0 0 15 2 +13 9
2. Katolički bogoslovni fakultet (Đakovo) 3 2 0 1 8 9 -1 6
3. Svi Sveti (Đakovo 1 – Katedrala) 3 0 0 2 0 6 -6 0
4. Sv. Antun pustinjak (Tomašanci) 3 0 0 2 0 6 -6 0

 

KMNL Kup regije Đakovo 2012./13. – Grupa B
  EKIPE P W D L F A Gr B
1. Sv. Antun Padovanski (Podvinje) 3 3 0 0 12 3 +9 9
2. Sv. Matej ap. i ev. (Viškovci) 3 2 0 1 19 8 +11 6
3. Rođenje BDM (Semeljci) 3 1 0 2 12 13 -1 3
4. Sv. Josip (Vuka) 3 0 0 3 4 23 -19 0

 

LISTA STRIJELACA
1. Josip Ognjenović (VI) 9
2. Anto Ćorković (PO) 7
3. Ivan Ognjenović (VI) 5
4. Antonio Rebić (SE) 4
5. Ivan Pejić (VK1)
Marko Jukić (VK1)
Marko Mijakić (VI)
Ivan Boras (SE)
3
6. Danijel Kovač (KBF)
Mislav Maras (VK1)
Jurica Perak (VU)
Domagoj Mijakić (VI)
Krešo Didić (PO)
Perica Brainović (PO)
Ivan Đuretković (SE)
2
7. Josip Raguž (VK1)
Anto Jakovljević (VU)
Franjo Bagarić (VU)
Slađan Ilić (PO)
Marko Zelić (SE)
Boris Knežević (SE)
Kristijan Matošević (SE)
1

POLUFINALE
4. svibnja 2013.
 

Sv. Euzebije i Polion
(Vinkovci 1 – Velika crkva)
7
(3)
6
(3)
Sv. Matej ap. i ev.
(Viškovci)
Ivan Pejić 8
Josip Raguž 10
Tomislav Žeko 18
    Miroslav Kardoš 21
Domagoj Mijakić 25, 27
       
Sv. Antun Padovanski
(Podvinje)
4
(2)
3
(2)
Svi Sveti
(Đakovo 1 – Katedrala)
Mario Pavić 8
Danijel Berić 24
    Zvonimir Perković 9
Željko Krajina 27
       

3. MJESTO
4. svibnja 2013., 19:00 sati
 

Svi Sveti
(Đakovo 1 – Katedrala)
7 4 Sv. Matej ap. i ev.
(Viškovci)
Željko Krajina 9, 14, 27, 29
Zvonimir Perković 16
Blaž Krajina 21, 23
    Goran Lagator 7, 25
Marko Mijakić 7
Ivan Ognjenović 10

FINALE
4. svibnja 2013., 20:10 sati
 

Sv. Antun Padovanski
(Podvinje)
1 3 Sv. Euzebije i Polion
(Vinkovci 1 – Velika crkva)
Mario Pavić 5     Josip Raguž 9
Stjepan Đukić 13
Ivan Pejić 26

Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije © 2007 / 2013.