KATOLIČKA MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKO-OSJEČKE NADBISKUPIJE


VIJESTI
KATEGORIJE

Popis svih utakmica

1. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 19:10
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 5:3 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 21:10
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 5:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 21:50
Rođenje BDM (Višnjevac) 1:6 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 19:50
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 4:0 Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 20:30
DUHOS (Studenti) 2:0 Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 18:30
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Isusovačka klasična gimnazija (IKG)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 22.04.2021 - 20:00
Sv. Vendelin opat (Jarmina)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 22.04.2021 - 20:35
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 26.04.2021 - 21:10
Sv. Katarina (Nijemci)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Kraljica svete krunice (Vođinci) Slobodni

2. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 21:10
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 2:3 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 19:10
Sv. Ana (Tenja)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 21:50
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:3 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 19:50
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 1:2 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 20:30
Snježna Gospa (Harkanovci) 1:6 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Isusovačka klasična gimnazija (IKG)   Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci 26.04.2021 - 19:25
Kraljica svete krunice (Vođinci)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 26.04.2021 - 20:35
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 26.04.2021 - 20:00
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Slobodni Sv. Antun Padovanski (Otok)

3. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 20:50
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 4:2 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 19:30
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 18:50
DUHOS (Studenti) 3:2 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 20:50
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) 5:1 Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Isusovačka klasična gimnazija (IKG)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina) Slobodni

4. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 09.11.2020 - 19:50
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 6:2 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2020 - 18:50
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 0:4 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2020 - 19:30
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 0:9 Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.11.2020 - 18:30
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 2:3 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Isusovačka klasična gimnazija (IKG)   Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 22.04.2021 - 21:10
Kraljica svete krunice (Vođinci)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Slobodni Preslavno Ime Marijino (Retkovci)

5. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.11.2020 - 19:10
Sv. Lovro đakon (Studenti) 7:3 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 19:30
Snježna Gospa (Harkanovci) 3:0 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 20:10
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) 7:1 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Isusovačka klasična gimnazija (IKG)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) Slobodni

6. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2020 - 20:10
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 3:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 18:50
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 4:4 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 20:10
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 4:4 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 21:00
Snježna Gospa (Harkanovci)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 18:20
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Isusovačka klasična gimnazija (IKG)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Kraljica svete krunice (Vođinci)   Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Slobodni Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)

7. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 09.11.2020 - 19:10
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:4 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)   Isusovačka klasična gimnazija (IKG)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci) Slobodni

8. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 19:00
Sv. Ana (Tenja)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 21:40
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 20:20
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Snježna Gospa (Harkanovci)   Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Isusovačka klasična gimnazija (IKG)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)

9. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Snježna Gospa (Harkanovci)   Isusovačka klasična gimnazija (IKG)

10. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 19:40
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Isusovačka klasična gimnazija (IKG)   DUHOS (Studenti)

11. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) Slobodni

12. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)

13. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja) Slobodni

14. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Rođenje BDM (Višnjevac)
Katolička malonogometna liga Đakovačko-osječke nadbiskupije
Adresa: Josipa Jurja Strossmayera 58, 31000 Osijek
OIB: 05334739527
IBAN: HR17 2360 0001 10167 6497
E-mail: kmnl@kmnl.hr
Telefon: +385 95 524 7965
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2018. Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije