KATOLIČKA MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKO-OSJEČKE NADBISKUPIJE


VIJESTI
KATEGORIJE
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
Stjepan Đukić voditelj - 091/725-5797
Stjepan Đukić  
Marko Jukić  
Elvis Jozanović  
Darko Krajinović  
Željko Marijanović  
Franjo Šokčević  
Borna Čilić-Kraljević  
Borna Marinić  
Daniel Jaman  
Filip Bekavac  
Božidar Đukić  
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
Tomislav Alilović voditelj - 099/241-2501
Tomislav Alilović  
Marko Begović  
Davor Parađiković  
Zdenko Drmić  
Davor Kujundžija  
Josip Antunović  
Davor Blažević  
Josip Štrbo  
Danijel Tadić  
Marko Blekić  
Kraljica svete krunice (Vođinci)
Tomislav Savić voditelj - 098/950-0959
Stjepan Križanac  
Ivan Božić  
Matej Cvitanović  
Marian Vrljić  
Tomislav Savić  
David Lajtman  
Vinko Pintarić  
Filip Lajtman  
Tomislav Katić  
Gabrijel Faletar  
Sv. Vendelin opat (Jarmina)
Andrian Draganić voditelj - 091/400-8314
David Culi  
Dino Čengić  
Franjo Klarić  
Tomislav Cafuta  
Marin Ležaić  
Marko Grlić  
Mihael Dumbovečak  
Petar Netinger  
Saša Markić  
Andrian Draganić  
Vendelin Jekić  
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
Alen Petrinović voditelj - 092/503-9370
Alen Petrinović  
Luka Balić  
Šima Kolarević  
Ivan Petrinović  
Tomislav Stočko  
Ivan Perak  
Martin Rihtar  
Sv. Ilija (Vinkovci)
Mladen Crnaić voditelj - 098/349-749
Ante Bertić  
Mario Božić  
Matija Josić  
Duje Dragun  
Fran Pedić  
Borna Tekić  
Stjepan Dekanić  
Petar Pedić  
Sv. Martin biskup (Privlaka)
Tomislav Blažević voditelj - 098/182-9506
Domagoj Šarić  
Tomislav Blažević  
Luka Alilović  
Mario Puškarić  
Boris Šmuc  
Gabriel Jokić  
Josip Ilić  
Tin Lončar  
Mateo Antunović  
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
Marko Sičanica voditelj - 097/775-2343
Marko Sičanica  
Luka Mikić  
Dominik Mikić  
Stjepan Babić  
Adam Nikolić  
Mihael Mustapić  
David Stjepanović  
Dominik Jelinić  
Krunoslav Kovač  
Rikardo Stjepanović  
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
Mario Marković voditelj - 099/652-8678
Mario Marković  
Tomislav Maslać  
Domagoj Perica  
Andrej Eremija  
Alen-Šimun Eremija  
Luka Manžek-Šimunec  
Josip Raguž  
Mateo Kurhelec  
Dino Pest Mundvajl  
Dominik Mandić  
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
Fran Posarić voditelj - 098/137-5918
Fran Posarić  
Dominik Piršljin  
Petar Lelić  
Tin Jurić  
Mario Balić  
Mijo Bolotin  
Josip Haluska  
Alan Anđić  
Nikola Slišković  
Toni Babić  
Sv. Katarina (Nijemci)
David Subotić voditelj - 099/851-1493
Kristijan Mendeš  
Pavle Mesić  
Tomislav Žderić  
Luka Antunović  
Martin Subotić  
Martin Krnjić  
David Subotić  
Filip Damjanović  
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
vlč. Krešimir Šaf voditelj - 095/803-1555
Domagoj Pinter  
Matej Serenčeš  
Marin Gazić  
Nikola Gazić  
David Glibušić  
Jerko Matijević  
Matej Jozić  
Matej Raguž  
Matej Škarica  
Josip Smiljanec  
Renato Laco  
Sv. Antun Padovanski (Otok)
Ivan Pavao Nikolić voditelj - 098/966-6118
Toni Zrno  
Stjepan Jakšić  
Ivan Pavao Nikolić  
Jure Ljubić  
Antonio Pejanović  
Mihael Peranović  
Josip Vranjković  
Antonio Sabljić  
Dario Storjak  
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
Ivan Gašpar voditelj - 098/878-620
Ivan Belan  
Mario Milinković  
Marko Mačinković  
Filip Orlović  
Tomislav Babić  
Antonio Jukić  
Berndard Škarica  
Domagoj Radočaj  
Antonio Ivešić  
David Knežević  
Domagoj Zovko  
Ivica Mačinković  
Snježna Gospa (Đakovački Selci)
Ivan Bjelobrk  
Filip Denić  
Slaven Sekić  
Mario Mikloš  
Kristijan Vrtarić  
Marko Matekalo  
Ante Bagarić  
Borna Vardić  
Leonardo Turić  
Stjepan Vardić  
Vladimir Davidović  
Matej Kovačić  
Sv. Izidor (Široko Polje)
Nikola Zeko  
Vedran Milić  
Nikola Blažević  
Marko Zeko  
Matija Đambić  
Matej Veselinović  
Ivan Vinko  
Borna Blažeković  
Mario Ivić  
Pohođenje BDM (Vrbica)
Marijan Marković  
Marijan Petrić  
Josip Matas  
Josip Petrić  
Matej Čapalija  
Mihael Juroš  
Ivica Petrić  
Alen Vidrač  
Josip Bošnjaković  
Matej Marković  
Adam Kovačević  
Matej Juroš  
Marko Kovačević  
Katolički bogoslovni fakultet
Stjepan Lelas  
Luka Sinković  
Darin Gibanjek  
Filip Sertić  
Blaž Jokić  
Josip Varoščić  
Florijan - Ivan Tutiš  
Nikola Andrić  
Damir Bošnjak  
Sv. Matej (Viškovci)
Filip Boni  
Ivan Bednjanić  
Ilija Piler  
Ante Ereš  
Luka Kovačević  
Šimun Zorić  
Josip Urban  
Lovro Milinović  
Marko Mijakić  
Tibor Sesar  
Svi sveti (Đakovo 1)
Josip Ambrušić  
Hrvoje Ondrašek  
Danijel Kedveš  
Ivan Kranjčec  
Zdenko Hortig  
Antun Božić  
Goran Arlović  
Josip Vrtarić  
Gabrijel Kedveš  
Branimir Kuhar  
Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
Kruno Boroz voditelj - 098/914-1424
Kruno Boroz  
Marinko Budimir  
Luka Lučić  
Denis Kujadin  
Luka Kujadin  
Dario Đuzel  
Emanuel Budeš  
Josip Petrušić  
Dino Josipović  
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
Ivan Stojić voditelj - 097/624-3630
Antonio Rončević  
Dominik Mateo Rončević  
Marko Crepić  
Gabrijel Zetović  
Denis Bevanda  
Ivan Parmaković  
Dominik Stojić  
Ivan Stojić  
Ivan Priljević  
Martin Perković  
Željko Šinjori  
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
Ivan Šarić voditelj - 098/9879018
Domagoj Lasić  
Ivan Šarić  
Krešimir Strahonja  
Anto Radić  
Matko Kasač  
Hrvoje Šakota  
Matija Šarić  
Marin Lukač  
Josip Culek  
Ivan Kunčević  
Marino Dikšić  
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
Luka Rimac voditelj - 095/5247965
Luka Blagojević  
Marko Perić  
Matej Govorko  
Mislav Štiglec  
Luka Dukić  
Grgur Vasilj  
Dino Maligec  
Luka Rimac  
Marko Antunović  
Jakov Rimac  
Josip Erjavac  
Dubravko Krček  
Petar Videković  
Rade Vasilj  
Matej Grizelj  
Gordan Duvančić  
Filip Žaper  
Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
Tin Kuna voditelj - 097/6989298
Igor Pandžić  
Antonio Pandžić  
Luka Galic  
Luka Anić  
Marin Frčko  
Mario Mihaljević  
Dejan Rusmirović  
Dražen Goričkić  
Alen Elkazović  
Tin Kuna  
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
Ivan Budrovac voditelj - 091/6002470
Mihael Matuzović  
Zvonimir Anetić  
Fran Milat  
Ivan Budrovac  
Marin Gregić  
Zvonimir Grgić  
Kristijan Čvek  
Domagoj Tomas  
Nikša Čutura  
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
Ivan Petković voditelj - 091/5550005
Zvonimir Buljan  
Ivan Sudar  
Antonio Elter  
Luka Rastija  
Leon Imširović  
Alen Imširović  
Ivan Petković  
Robert Vidović  
Marko Drmić  
Eugen Franz  
Robert Bratić  
Ivan Abičić  
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
Matej Marinović voditelj - 095/8937303
Matej Marinović  
Ivan Marinović  
Zvonimir Mađarević  
Josip Eugen Tomić  
Dino Živković  
Matej Ljubas  
Domagoj Majetić  
Petar Vranjić  
Darko Banoža  
Domagoj Vukovarac  
Ivan Begović  
Zvonimir Bošnjaković  
Tomislav Novak  
Bojan Gvozdenović  
Bojan Pušelj  
Ivan Ćosić  
Tomislav Ognjenčić  
Rođenje BDM (Višnjevac)
Tomislav Kujundžija voditelj - 098/9202661
Zvonimir Skender  
Pavo Grgić  
Stipe Mihaljević  
Branko Mihaljević  
Nikola Šafar  
Dino Sambol  
Marijan Lukačić  
Marko Liović  
Borna Cebić  
Blaž Cikač  
Matej Rudnički  
Borna Sabolić  
Sv. Lovro đakon (Studenti)
Mario Nuić voditelj - 097/6649556
Sten Boban  
Dominik Škarica  
Luka Katić  
Patrick Nikić  
Nikola Živković  
Josip Mišković  
Domagoj Ninčević  
Filip Kasač  
Ivo Mandić  
Mario Nuić  
Stjepan Kočevar  
Sv Luka (Osijek 11 - Josipovac)
Anton Iljkić voditelj - 0981641162
Filip Cvetković  
Dario Pušić  
Luka Knežević  
Tomislav Šarac  
Živko Bešlić  
Anton Iljkić  
Dario Maganjić  
Josip Krpata  
Sv. Ana (Tenja)
David Mijić voditelj - 098/1986097
David Mijić  
Zvonimir Grgić  
Matej Tomić  
Ivan Župan  
Ilija Pandurević  
Luka Kanski  
Dino Maleta  
Matej Anđelić  
Jurica Šimović  
Domagoj Damjanović  
Luka Batarilo Ćerdić  
Zvonimir Mršo  
Sv. Petar (Petrijevci)
Ivica Steinbruckner voditelj - 098/630141
Fran Jović  
Antun Kuštro  
David Novak  
Filip Škoro  
Marijan Rebrina  
Dominik Buzinac  
Luka Furlić  
Ante Lucić  
Lovro Lozančić  
Allan Kiš  
Matija Samardžija  
Domagoj Petrović  
Dominik Tačković  
Dominik Koški  
Mihael Doljanac  
Danijel Serdahelji  
Jurica Koški  
Fran Dombaj  
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
Dominik Djedović voditelj - 095/541-5320
Kristijan Grgurić  
Dino Jerkić  
Luka Božanović  
Marko Mandir  
Domagoj Šuker  
Mario Martinović  
Željko Klarić  
Dominik Djedović  
Branimir Jukić  
Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac)
Tomislav Novak  
Andrija Herbst  
Dario Jagorinac  
Roman Pfeifer  
Mihael Šnel  
Krešimir Tadić  
Ivan Viljevac  
Tomislav Šapina  
Filip Šverer  
Matija Goršek  
Dino Mašić  
Mario Katavić  
Sv. Jakob (Rakitovica)
Marko Šerić  
Marko Kapitanić  
Matej Kokić  
Stjepan Sklizović  
Dominik Alvađ  
Matej Žigmundić  
Adrian Ribić  
Petar Falamić  
Luka Kovač  
Sv. Rok (Veliškovci)
Ivan Lacković  
Mislav Mihaljević  
Mirko Blažević  
Luka Harkanovac  
Petar Harkanovac  
Deni Bočkinac  
Deni Kopjar  
Rok Horaček  
Luka König  
Luka Vidaković  
Luka Galić  
Josip Kovačević  
Danijel Novak  
Valentin Mirković  
Marko Vinković  
Vjekoslav Lulić  
Luka Iharoš  
Sv. Andrija (Viljevo)
Željko Ivić  
Luka Knežević  
Marko Vincetić  
Tomas Bockovac-Kunštek  
Filip Franc  
Antonio Pandurić  
Zvonimir Vincetić  
Ivan Senković  
Nikola Kovačević  
Stjepan Kopić  
Petar Cerovečki  
Sv. Petar i Pavao (Marijanci)
Danijel Greganić  
Izidor Plužarić  
Igor Pandurić  
Domagoj Vinković  
Marko Ovčar  
Davor Takalić  
Zoran Jelić  
Karlo Šanjug  
Stjepan Plužarić  
Hrvoje Crnčan  
Vlatko Alšić  
Rođenje BDM (Podravska Moslavina)
Matej Pavin  
Moris Schwerer  
Ivan Pavin  
Nikola Pavin  
Luka Matoković  
Niki Horvat  
Matija Kokorić  
Ivan Joö  
Dominik Živković  
Martin Matoković  
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
Ivan Lešić  
Mario Iličić  
Tomislav Iličić  
Josip Maršić  
Marino Pavkić  
Vedran Stjepanović  
Stjepan Begić  
Ivan Krpan  
Josip Matijević  
Mario Bratjanček  
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
Dražen Maroševac  
Marko Abramović  
Luka Vladić  
Davor Zrinski  
Filip Petrović  
Dejan Mićanović  
Nikola Mandić  
Ivan Abramović  
Vladimir Župarić  
Josip Vertuš  
Marino Lazar  
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
Domagoj Vučičević  
Darko Pušeljić  
Eugen Dubak  
Josip Janjić  
Mario Dominković  
Marko Kučinić  
Mladen Delić  
Nikola Perikić  
Tomislav Stojanović  
Ivan Šimić  
Ivan Kaurin  
Sv. Jakov (Gunja)
Stjepan Šokčević  
Mladen Crnov  
Zlatko Nikolić  
Davor Mateljić  
Bruno Šikić  
Mladen Braovac  
Boris Novoselac  
Dražen Jovanovac  
Domagoj Križak  
Ivan Zirdum  
Sv. Nikola Tavelić (Županja 2)
Domagoj Zovko  
Tomislav Pavelić  
Tomislav Majačić  
Stjepan Lešić  
Silvijo Golubović  
Dino Klačar  
Marko Mikić  
Mateo Marković  
Hrvoje Babić  
Ivica Pejaković  
Marko Petrović  
Tomislav Lučić  
Katolička malonogometna liga Đakovačko-osječke nadbiskupije
Adresa: Ivana Gundulića 53, 31000 Osijek
OIB: 05334739527
IBAN: HR17 2360 0001 10167 6497
E-mail: kmnl@kmnl.hr
Telefon: +385 98 833 387
Moj račun
Kontakt
O nama
Dokumenti
Naš tim


KMNL na društvenim mrežama:
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


KMNL na društvenim mrežama:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2017. Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije